Neděle

27. listopadu 2022

Série Draků skončila s Novým Městem po výpadku ve druhé třetině

2. 11. 2022

Hokejisté Trutnova přišli o vítěznou sérii. Draci po třech výhrách prohráli ve středu ve Dvoře Králové, kde Novému Městu podlehli 2:5. Zápas ztratili mezi 31. a 36. minutou, kdy třikrát inkasovali. Oba góly hostů vstřelil útočník Petr Chytráček. V neděli hrají Trutnováci doma od 18.30 s Třebechovicemi.

Domácí se střelecky prosadili už ve 42. vteřině, autorem branky byl Vitebský. V 9. minutě vyrovnal v přesilové hře Chytráček. Nové Město si vzalo ještě v první třetině vedení zpět. Ale ve 26. minutě podruhé v utkání Chytráček dotáhl skóre a Trutnov v polovině zápasu ještě držel nerozhodný stav.

Pak ale přišla klíčová pětiminutovka, kdy nejprve Dvořák a po něm dvakrát Černý překonali Krejčího, kterého následně v trutnovské brance vystřídal Pluháček. Ten už pak sice žádný gól nedostal, jenže ani hosté nedokázali vyzrát na Čápa, a tak i podruhé v sezoně s „Nováčem“ prohráli. Doma to bylo 5:8.

Nové Město – Trutnov 5:2 (2:1, 3:1, 0:0)

Góly a asistence: 1. Vitebský (Dvořák), 16. Zámečník, 31. Dvořák (Pohl), 35. Černý (Bucek, Hynek), 36. Černý (Bucek) - 9. Chytráček (Luštinec, Vácha), 26. Chytráček (Luštinec).
Rozhodčí: Petr – Boček, Karlík.
Vyloučení: 7:8.