27. listopadu 2022

Draci zahájili sezonu prohrami, doma inkasovali osm gólů od Nového Města

6. 10. 2022

Draci zahájili sezonu prohrami, od Nového Města inkasovali osm gólů 36 snímků
Prohra v Jaroměři 3:4 po samostatných nájezdech a domácí porážka 5:8 s Novým Městem. Takové jsou úvodní výsledky trutnovských hokejistů v nové sezoně krajské ligy. Shodným faktem obou zápasů je, že si Draci nechali svého soupeře utéct a ve třetí třetině dotahovali. Zatímco v neděli se jim povedlo dosáhnout alespoň na bod, ve středu nabrali po dvou třetinách takovou ztrátu (0:7), že pouze korigovali debakl.

K dalšímu zápasu pocestují Draci v neděli do Třebechovic. Příští týden ve středu se nejprve představí v Nové Pace a poté v neděli doma nastoupí proti Opočnu.

Jaroměř – Trutnov 4:3sn (3:0, 0:0, 0:3 - 0:0)

Góly a asistence: 3. Bujňák (Záliš), 4. Souček, 18. Záliš (Souček), rozhodující nájezd Bujňák – 44. Šimoníček, 52. L. Junek, 58. Vondráček (Janoušek).
Rozhodčí: Pecha – Paštika, Plodek.
Vyloučení: 8:12.
Využití: 2:0.
V oslabení: 0:1.
Diváci: 103.

Trutnov – Nové Město 5:8 (0:1, 0:6, 5:1)

Góly a asistence: 42. Chytráček (Švadlák, Mach), 47. Vondráček (Šimoníček), 55. L. Junek (Vondráček, Šimoníček), 60. Chytráček (Smékal), 60. Mach - 15. Franc (Reichmann), 25. Pohl (Dvořák), 29. Franc, 30. Vanát (Reichmann), 36. Pohl (Dvořák), 38. Šťastný (Veselý, Dvořák), 39. Černý (Hynek), 48. Vitebský (Šťastný).
Rozhodčí: Veselý – Bednář, Runštuk.
Vyloučení: 12:8.