Úterý

29. listopadu 2022

Trutnov prohrál i počtvrté v sezoně, zpackal závěr zápasu v Nové Pace

13. 10. 2022

Místo vítězství další porážka. Zbytečná! Po dvou třetinách totiž hokejisté Trutnova vedli o dva góly a ještě v 57. minutě drželi jednobrankový náskok. Jenomže pak Draci v Nové Pace třikrát inkasovali a místo premiérové výhry si připsali čtvrtou prohru. O první vítězství tak budou svěřenci trenéra Jaroslava Řeháka znovu bojovat v neděli doma od 17 hodin proti Opočnu.

Trutnovští hokejisté dokázali ve středu odpovědět na vedoucí gól domácího Najmana trefami Šimoníčka a Chytráčka, který se prosadil vteřinu před koncem úvodní části. Na začátku druhé třetiny zvýšil dračí vedení Luštinec. Za domácí pak korigoval Nevyhoštěný, ale obránce Lukáš Junek vrátil hostům ve 36. minutě zpět dvoubrankový náskok.

Extrutnovský Suvorov na začátku třetí dvacetiminutovky snížil na 3:4 a hosté poté těsný náskok drželi až do závěru zápasu, kde dvakrát udeřil domácí Horyna v rozmezí 81 vteřin a za dalších 36 sekund se prosadil Hnik. Na obrat Nové Paky z 2:4 na 6:4 sice ještě stihl zareagovat svým druhým gólem Luštinec, ale zbývajících 61 vteřinách Trutnovu na vyrovnání nestačilo.

Nová Paka – Trutnov 6:5 (1:2, 1:2, 4:1)

Góly a asistence: 8. Najman (Kindyshev, Hnik), 32. Nevyhoštěný (Horyna, Hric), 44. Suvorov (Hnik), 57. Horyna (Kotyza, Hric), 58. Horyna (Bon), 59. Hnik (Bon, Kindyshev) - 17. Šimoníček (Mach), 20. Chytráček (Luštinec), 24. Luštinec (Janoušek, Chytráček), 36. L. Junek (Smékal), 59. Luštinec (Chytráček).
Rozhodčí: Padevět – Bednář, Runštuk.
Vyloučení: 7:4.