Největší úspěch sezony jako generálka na mistrovství 22.7.2017  •  Ostatní sporty  •
čtenost 320

Trutnov - Tenisový talent trutnovského klubu Tomáš Křepinský načasoval na léto skvělou formu. Čtrnáctiletý hráč během posledních čtrnácti dnů vybojoval tři medaile z turnajů kategorie A a B a především jeho vystoupení minulý víkend na „áčkových“ kurtech v Třebíči ukázalo, jak je na tom dobře.

O tréninku, spolupráci i zábavě aneb Žlutá vesta, taky cesta 19.7.2017  •  Ostatní sporty  •
čtenost 780

Trutnov - Většina z nich jsou běžci na lyžích, ale najdou se mezi nimi i zástupci alpských disciplín a také dalších sportů. Ale hlavně všichni jsou ještě ve věku, kdy by se sport neměl hrotit. Tohle však trenéři Kasper trutnovských kempů ví, a tak stejně jako v předchozích čtyřech letech připravili pro děti i letos sportování se spoustou zdravého pohybu a zábavy.

Stříbrné evropské ovace si vychutnaly i Trutnovačky 17.7.2017  •  Ostatní sporty  •
čtenost 578

Trutnov - Mistrovství Evropy kadetek (U16) v softballu hostila od 10. do 16. července Ostrava, konkrétně klub Arrows. A náš národní tým patřil mezi favority. Zastoupení v něm měl i trutnovský softballový oddíl SK Horní Staré Město. Nejen mezi hráčkami, ale i trenéry.

Historicky první trutnovský pár na mistrovství republiky, úspěchy sbírají i street formace 17.7.2017  •  Ostatní sporty  •
čtenost 1353

Trutnov - „Je to úžasná sezóna,“ říká vedoucí a hlavní trenér tanečního klubu Bene Dance Art Teamu Walter Elschek. Oddíl, který působí na dvou frontách - v Trutnově a Praze, se v letošním roce pyšní řadou úspěchů. A poprvé v historii dokonce i místním párem, který to dotáhl až na mistrovství České republiky v tanečním sportu.

Srdce závodníka. Po nehodě sešitý Šnajdr zajel super výsledek 12.7.2017  •  Ostatní sporty  •
čtenost 659

Trutnov - Ve sto padesáti to napálil do jezdce před ním, který před zatáčkou začal brzdit dřív, než s tím počítal. Motorka na odpis, on skončil v nemocnici. Motocyklového závodníka z Trutnova Vladimíra Šnajdra potkal první červencový víkend na těrlickém okruhu u Havířova nepříjemný pád. O to větší překvapení bylo, když se tento víkend zúčastnil evropského road racingového šampionátu ve finské Imatře...

Hurdálek, Hurdálek, Pilný a Tomanec, noví mistři Evropy 10.7.2017  •  Ostatní sporty  •
čtenost 972

Trutnov - Závodníci místního oddílu Spartak Powerlifting zabodovali na mistrovství Evropy v powerliftingu, jehož dějištěm byla polská Biala Podlaska. Šampionátu se účastnilo téměř 400 závodníků z 20 zemí Evropy. V silné konkurenci se dokázali prosadit i čtyři reprezentanti Trutnova: Martin Hurdálek, Libor Hurdálek, Filip Pilný a Jaroslav Tomanec, kteří vybojovali tituly mistrů Evropy a pomohli Česku získat i medailová umístění v pohárech národů.

Sparks vicemistry, Rytíři desátí a „Horňák“ dvanáctý

8.7.2017 •• Ostatní sporty

Pardubické družstvo Wayne´s World 1 Navy se stalo mistrem republiky ve slowpitchi. Šampionát, kterého se zúčastnilo čtrnáct týmů, se hrál o svátcích na dvou trutnovských a mladobuckém hřišti. Tam se do finále probojovali i domácí Sparks, ale po prohře 2:7 obsadili druhé místo. Trutnovští Rytíři skončili na desáté pozici a dvanáctá příčka patřila druhému trutnovskému zástupci, SK Horní Staré Město.

Olympijské zlato získali plavkyně Helena Blahová a fotbalisté 30.6.2017  •  Ostatní sporty  •
čtenost 443

Trutnov - Více než 3500 českých sportovních talentů si závěr letošního školního roku zpestřilo účastí na 8. olympiádě dětí a mládeže v Brně. Soutěžilo se v 89 disciplínách ve 22 sportech. Ve výpravě Královéhradeckého kraje nechyběli ani zástupci trutnovských oddílů, kteří vybojovali osm medailí.

Když Rangers počítají jen porážky 23.6.2017  •  Ostatní sporty  •
čtenost 414

Trutnov - Nepovedlo se to loni, nepovedlo se to ani letos. Co? Vyhrát zápas! Hráči amerického fotbalu z týmu Trutnov Rangers čekají na vítězství v soutěžním utkání už přes dva roky. Naposledy slavili výhru 6. června 2015, kdy doma porazili teplické Nordians 46:16. Tehdy však ještě působili v nejnižší čtvrté lize a hráli zápasy ve zmenšené verzi 7 na 7. Poslední dvě sezony jsou Rangers již účastníky třetí ligy s jedenácti hráči na hřišti. A tady na soupeře zatím nestačí.