reklama 

Tenistka Křepinská přivezla z Prahy zlato a stříbro, babytenista Sedláček má bronz

10.12.2014  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 937

Trutnov - O víkendu se tenisté Lokomotivy Trutnov účastnili řady turnajů. Výrazného úspěchu dosáhla Simona Křepinská, která na turnaji pořádaném tenisových oddílem Orel jednota Praha-Balkán vybojovala zlatou medaili v singlu a stříbro brala v deblu.

Tenistka Křepinská přivezla z Prahy zlato a stříbro, babytenista Sedláček má bronz

Simona Křepinská je na snímku zcela vpravo.

Na své cestě za zlatem si hladce poradila se Sabinou Liškovou z SK Satalice (6:0, 6:1), poté smetla domácí Andreu Novou (6:0, 6:0) a v boji o zlato si poradila s favorizovanou Terezií Štěpánovou, rovněž hráčku tamního klubu (6:1, 6:4). V deblu jí unikla zlatá medaile jen o vlásek, když v závěrečném utkání se spoluhráčkou Valérií Musilovou z TK Sport Kolovraty po velkém boji podlehly páru Nová – Štěpánová až v supertiebreaku (6:4, 2:6 a 4:10).

Úspěšný víkend tenistů Lokomotivy završil osmiletý Adam Sedláček, který vybojoval bronzovou medaili na Mikulášském turnaji babytenistů v Pardubicích. Ve své skupině doslova smetl své soupeře jednotným výsledkem 6:2 (set začíná od stavu 2:2) a do čtvrtfinále postoupil z prvního místa. V zápase o postup do semifinále zdolal po velkém boji Jana Růžičku 7:5, čímž si pojistil bronzovou medaili. Značně znaven pak nastoupil do zápasu o finále, ve kterém podlehl Kryštofovi Silbernáglovi 4:6.

(bog, jkr)
michal@trutnovinky.cz
twitter: michalbogan
foto: archiv oddílu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama