reklama 

Křepinský má deblový bronz ze žákovského šampionátu

16.7.2015  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 563

Trutnov - Úspěšně si počínal tenista Tomáš Křepinský (na snímku vpravo) na Mistrovství České republiky mladších žáků v Mostě. Ve čtyhře vybojoval společně s parťákem Lukášem Zavřelem z Prostějova bronzovou medaili.

Křepinský má deblový bronz ze žákovského šampionátu

Účast na šampionátu si vybojovalo 48 nejlepších českých tenistů. Křepinský se v soutěži jednotlivců výhrou nad Adamem Nápravníkem z TK Neridé 6:2, 6:0 dostal mezi šestnáct nejlepších. Z dalších bojů ho však vyřadil výsledkem 3:6, 0:6 druhý nasazený a pozdější finalista šampionátu Daniel Siniakov ze Sparty.

Po vyřazení ze singlu se s o to větším nasazením pustil do čtyřhry. S Lukášem Zavřelem nejprve porazili pár z Dobřichovic Lucas Šmída - Vojtěch Doubek 6:0, 6:3 a poté pár Jan Jadlovský (Mariánské Lázně) - Adam Křesina (Prostějov) 6:2, 6:2 a zajistili si tak bronz. V boji o postup do finále narazili na dvojici Vojtěch Veigert (Pardubice) - Štěpán Baum (Sparta). Ta ale byla nad jejich síly, prohráli 0:6 a 3:6.

Už zítra se Tomáš zúčastní dalšího republikového mistrovství mladších žáků, a to ve Zlíně, kam se kvalifikoval s týmem I. ČLTK Praha.

(pac, tz-sky)
pavel@trutnovinky.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama