reklama 

Brněnský double Martina Fialy na prahu antukové sezony

26.5.2015  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 601

Trutnov - Výborně vstoupili do letní části tenisové sezony dva nejlepší babytenisté TJ Loko Trutnov Martin Fiala a Adam Sedláček.

Brněnský double Martina Fialy na prahu antukové sezony

Martin Fiala zahájil antukovou sezonu na turnaji v Brně. Na tamních dvorcích startovalo celkem 32 hráčů, kteří byli rozlosováni do osmi skupin. Trutnovský tenista svou skupinu s přehledem vyhrál 3:0 na zápasy a snadno si poradil i se svojí osmifinálovou soupeřkou Sašou Dostálovou z místního klubu. Hladce vyhrál 4:0. Ve čtvrtfinále narazil na prostějovského tenistu Josefa Grulicha, nad nímž rovněž zvítězil 4:1.

Úspěšný byl i v následujícím semifinálovém utkání s Brňačkou Emmou Dvořáčkovou, kterou opět v pohodě porazil 4:1 a probojoval se do finále. V něm si měl změřit své síly se Sárou Bejlek. Ta však k finálovému zápasu nenastoupila a utkání skrečovala. Martin se tak stal vítězem celého turnaje.

V soutěži čtyřher se svým spoluhráčem Maximem Mrvou z Prostějova nejprve vyřadili dvojici Růžička - Drápela 4:0, v semifinále přehráli pár Cebák - Dostálová a ve finále zvítězili bez větších problémů nad domácí dvojicí Krňárka - Šichtář 4:1. Martinovi se tím poprvé podařilo získat zlatý double.   

Druhý trutnovský babytenista Adam Sedláček bojoval na dvorcích TJ Spoje Praha. Ve skupině si snadno poradil se všemi svými soupeři a vyhrál 4:0 na zápasy. Ve čtvrtfinále jednoznačně zvítězil nad Vojtěchem Bláhou z TK Orel Praha 6:2 a podlehl až v semifinále pozdějšímu vítězovi Filipovi Vojtíškovi z ČLTK Praha.

Sedlacek Praha

(bog, mva)
michal@trutnovinky.cz
twitter: michalbogan
foto: archiv oddílu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama