reklama 

Letní tenisové soustředění s atletikou, jógou i koupáním

15.8.2015  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 623

Trutnov - O prázdninách proběhlo na místních dvorcích již tradiční soustředění tenisové mládeže (5 - 15 let) TJ Loko Trutnov.

Letní tenisové soustředění s atletikou, jógou i koupáním

Pod vedením zkušených trenérů malí tenisté pilovali své údery a ti starší svědomitě ladili svoji formu na zbývající část letní sezony. V průběhu celého týdne sehrály děti rovněž mnoho velmi kvalitních tréninkových i turnajových zápasů.         

Ke každodennímu rozcvičení a zlepšování fyzické kondice tenisté využívali atletický stadion, kde kromě atletické abecedy a klasických strečinkových cvičení se také seznámili se základy jógových a relaxačních technik.

IMG 7710

Důležitou součástí soustředění bylo i zopakování tenisových pravidel, řešení složitějších herních situací a seznámení s novinkami v tenisové hře. Ke zpestření náročného denního programu využívali trenéři i četných her pro rozvoj postřehu, pohybové koordinace a obratnosti, z nichž nejoblíbenější byla populární obíhačka.

Největší odměnou za tréninkovou dřinu byla v závěru soustředění návštěva trutnovského koupaliště, kde se děti náležitě vyřádily. Při slavnostním zakončení byli všichni hráči a hráčky za přítomnosti rodičů odměněni medailemi a diplomy.

(bog, mva)
michal@trutnovinky.cz

twitter: michalbogan
foto: archiv oddílu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama