reklama 

Babytenisté vybojovali medaile, Sedláček je zlatý a Fiala má bronz

6.2.2015  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 973

Trutnov - Na tenisových dvorcích v Hradci Králové a Mladé Boleslavi o sobě dali před pár dny vědět tenisté z trutnovské Lokomotivy. V krajské metropoli mezi nejúspěšnější hráče patřili babytenisté Adam Sedláček a Martin Fiala, ve středočeském regionu se dařilo staršímu žákovi Filipu Syrovátkovi.

Babytenisté vybojovali medaile, Sedláček je zlatý a Fiala má bronz

Velmi silně obsazený turnaj v Hradci Králové, kde se představilo 22 hráčů a hráček, vyšel oběma nadějným trutnovským tenistům. Oba s přehledem vyhráli základní skupiny a dokázali si poradit i se čtvrtfinálovými soupeři. Martin Fiala zdolal Daniela Beneše 6:3 a Adam Sedláček přehrál Dominika Vašíčka 6:2.

Ve vzájemném semifinálovém duelu byl úspěšnější Adam, jenž po dobrém výkonu porazil kamaráda z klubu 6:3 a Martin tak v turnaji obsadil třetí místo. Ve finále Adam předvedl opět sebevědomou hru, nad olomouckým Pavlem Šošolíkem zvítězil jasně 6:3, čímž si ke svým devátým narozeninám nadělil ten nejkrásnější dárek.

Další vítězství pro Trutnov vybojoval Filip Syrovátka. Tentokrát v deblu. Se svým spoluhráčem Břetislavem Lukášem ze Dvora Králové ovládli turnaj v areálu TK Sportcentrum Mladá Boleslav - Bezděčín.

Syrovatka Boleslav

Přestože v singlu Filip podlehl ve druhém kole právě svému deblovému partnerovi 2:6, 6:7, mimochodem po nádherném vyrovnaném boji, který mnozí označovali za předčasné finále, vše si vynahradil ve čtyřhře.

Po semifinálovém triumfu nad párem Vít Landfeld a Jaroslav Majšajdr z LTK Liberec si trutnovsko-dvorská dvojice poradili s nasazenými jedničkami Matyášem Černým z České Lípy a Vlastimilem Šmalclem z Lázní Doubice.

(bog, mva, msy)
michal@trutnovinky.cz
twitter: michalbogan
foto: archiv oddílu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama