reklama 

Ze Dvora neodjížděl nikdo bez medaile

28.11.2016  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 341

Trutnov - Posledního závodu v TeamGymu v tomto roce se zúčastnili gymnasté a gymnastky Spartaku Trutnov. V sobotu zavítali do Dvora Králové nad Labem, aby ukázali místním týmům a družstvům z Olšan, „jak se dělá“ TeamGym v Trutnově.

Ze Dvora neodjížděl nikdo bez medaile

V kategorii Junior I. a Junior II. se dívky představily poprvé v novém složení. Některá děvčata musela vzhledem k věku přestoupit do kategorie Junior II a naopak dívky z Junior I si vzaly pod křídla dívky mladší. Nácvik nebyl nijak lehký, protože bylo skutečně málo času.

Za čtrnáct dní se muselo vše dotáhnout k dokonalosti. I přesto Junior I v konkurenci obstála bez problémů. Zvítězily se skoro osmibodovým rozdílem a ještě si zvýšily obtížnost na trampolíně. Starší Junior II zvládly také vše ke spokojenosti trenérek i rozhodčích a ze Dvora si též odvážely i kov nejcennější.

V nejmladší kategorii Mini, kde se závodí bez pohybové skladby, patřilo prvenství holčičímu týmu trenérek V. Sáblíkové a T. Hetešové. V těsném závěsu se na druhé příčce umístilo i druhé trutnovské družstvo - mix dívek a chlapců trenérek M. Münsterové a P. Krejčové. Zlatá a stříbrná medailová radost rozzářila oči nejen dětem, ale i jejich trenérkám a rodičům.

Navečer proběhl ještě závod trií a také zde měl gymnastický oddíl své zastoupení. A opět úspěšné. Nejvyšší příčka „bedny“ a k tomu i druhé místo.

Domů neodjížděl nikdo bez medaile! Celkem 27 zlatých a 11 stříbrných ocenění za předvedené výkony.

(lor, bog)
michal@trutnovinky.cz
foto: archiv oddílu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama