reklama 

Úspěšný vstup tenistů do nové halové sezony

27.12.2016  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 420

Trutnov - Do kolotoče turnajů nové sezony naskočili v prosinci mladí tenisté Lokomotivy.

Úspěšný vstup tenistů do nové halové sezony

Mladší žáci Adam Sedláček, Patrik Zháněl a Šimon Zháněl výrazně promluvili do dění na halovém meziokresním přeboru Královéhradeckého kraje, který se konal na domácích dvorcích TJ Loko Trutnov. Adam nenašel v turnaji přemožitele a zvítězil. Patrik podlehl až v semifinále, navíc společně se svým bratrem Šimonem ovládli turnaj ve čtyřhře.

O týden později dokráčel Patrik Zháněl v turnaji mladšího žactva na dvorcích Tempo Praha až do finále. S bratrem Šimonem pak opět zvítězili ve čtyřhře.

Úspěšně si počínal i další trutnovský hráč Martin Fiala. Na turnaji kategorie C, pořádaném klubem Tenis Cibulka. Probojoval se až do semifinále, kde podlehl Janu Kumstátovi z TK Agrofert Prostějov. Se svým přemožitelem spojil síly do čtyřhry a obsadili druhé místo.

Vyhrát jak dvouhru, tak čtyřhru se podařilo Elišce Hrabalové na domácím halovém meziokresním přeboru staršího žactva. Výsledek je o to cennější, když uvážíme, že dokázala uspět ve starší kategorii, neboť věkem je stále ještě mladší žákyně. Ve finále singlu Eliška porazila oddílovou spoluhráčku Ester Köhlerovou. Ester k druhému místu z jednotlivců přidala bronz z deblů, který vybojovala s oddílovou hráčkou Anetou Martincovou.

V neposlední řadě dosáhla výrazného úspěchu další trutnovská naděje Simona Křepinská. Na halovém turnaji staršího žactva kategorie B, pořádaném Lokomotivou Praha, obsadila druhé místo ve čtyřhře. Se svojí partnerkou Lucií Ivanovou (TK Agrofert Prostějov) zvítězili ve čtyřech utkáních. Jejich vítěznou cestu zastavil až ve finále silný pár Palicová (Severočeská tenisová o. s.) - Gaertnerová (TK Louny ), který lépe zvládl koncovky jednotlivých gamů a zvítězil 0:6, 2:6.

(lda, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: archiv oddílu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama