reklama 

Vánoční gymnastický závod domácímu Spartaku vyšel

13.12.2016  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 361

Trutnov - Více jak sto dvacet gymnastek a gymnastů se v sobotu sešlo v tělocvičnách ZŠ Komenského. Místní gymnastický oddíl Spartak Trutnov zde uspořádal vánoční gymnastický dvojboj.

Vánoční gymnastický závod domácímu Spartaku vyšel

Jednotlivci z Jaroměře, Plhova, Vrchlabí, Jičína, Špindlerova Mlýna a Trutnova závodili na akrobacii a kladině (mladší děvčata na lavičce), chlapci měli místo kladiny kruhy. 

A jak to dopadlo pro domácí oddíl? Celkem 13 umístění na stupních vítězů ve dvanácti věkových kategoriích. Rozdíly mezi medailovými pozice byly i desetinkové, proto záleželo na každičkém prvku a dokonalosti sestav.

První místo vybojovali Barbora Hetešová, Antonín Škoda, Pavlína Hellingerová, Dominik Karel Janko a Natálie Kolínová. Na druhý nejvyšší stupínek vystoupali Matyáš Vogler, Jiří Špelda a Barbora Oravcová. Bronz patří Nikole Sáblíkové, Adamovi Svatošovi, Natálii Krejčí, Aleně Hauptové a Elišce Krejčí.

„Děkujeme všem za pomoc při hladkém průběhu závodů v předvánočním čase. Všichni si od příštího týdne užijeme zaslouženého odpočinku, abychom se mohli v lednu vrátit a pokořit další sezonu a dokázat, že trutnovská gymnastika skutečně patří k tomu nejlepšímu, co v republice máme,“ uvedla trenérka a předsedkyně oddílu Ludmila Oravcová.

(lor, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: archiv oddílu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama