reklama 

Východočeská jízda minitenistů Lokomotivy s bronzovou tečkou

13.10.2016  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 508

Trutnov - Malí tenisté TJ Loko Trutnov ve složení Tadeáš Klacek, Marek Johan, Tomáš Martinec, Lukáš Bicek, Jakub Havelka a Sofie Köhlerová dosáhli výrazného úspěchu v soutěži smíšených družstev minitenisu Východočeského kraje, pořádané Českým tenisovým svazem pod názvem Memoriál Zdeňka Kocmana.

Východočeská jízda minitenistů Lokomotivy s bronzovou tečkou

Této kategorie se účastní děti ve věku 6 až 7 let a v první fázi byla jednotlivá družstva rozdělena do dvou šestičlenných skupin. Hrálo se dvoukolově, každý tým odehrál ve své skupině celkem deset utkání. Soupeři trutnovského týmu byla družstva Tennis club Dvůr Králové, Tenisový klub Sport, TK Česká Skalice, TC Dvůr Králové C a TK Náchod. Minitenisté Lokomotivy se umístili na druhém místě, což jim zajistilo postup do semifinálové skupiny.

Semifinálová skupina se odehrála v Hradci Králové, měla čtyři účastníky, kromě Trutnova ještě družstva Tennis club Dvůr Králové, Tenis-Centrum DTJ Hradec Králové A a jeho béčko. Po dvou vítězstvích a jedné remíze obsadil Trutnov první místo ve skupině a tím se kvalifikoval do finálové skupiny společně se Dvorem Králové, na jehož dvorcích se v září bojovalo o konečné umístění.

Trutnov, Svitavy, Dvůr Králové a Česká Třebová. Takové bylo obsazení finálové skupiny. Trutnovští minitenisté porazili v úvodním utkání Českou Třebovou, poté však podlehli Dvoru i Svitavám, čímž obsadili celkově třetí místo v prestižním východočeském turnaji.

(bog, lda)
redakce@trutnovinky.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama