reklama 

Trenérka Eva Rudolfová byla oceněna Zlatou korunou

18.5.2017  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 631

Trutnov - Patnáctka dobrovolníků pracujících s dětmi a mládeží v našem regionu si ve středu 10. května převzala ocenění Zlatá koruna Královéhradeckého kraje. Jednou z dekorovaných byla i trenérka trutnovského oddílu sportovní gymnastiky a teamgymu Eva Rudolfová.

Trenérka Eva Rudolfová byla oceněna Zlatou korunou

Do letošního třetího ročníku ankety bylo podáno 34 návrhů a vedle Evy Rudolfové měl oddíl Spartaku mezi nominovanými ještě trenéry Jiřího Matušku a Hanu Jarošovou.

Oceněná trutnovská trenérka se věnuje trénování dětí a mládeže od roku 1983, kdy skončila s aktivním závoděním. Její svěřenkyně se staly mistryněmi České republiky. Je nejenom skvělou trenérkou, ale i výbornou rozhodčí sportovní gymnastiky a teamgymu.

Plaketu Zlaté koruny Královéhradeckého kraje a pamětní list převzala z rukou náměstkyně hejtmana pro oblast školství, kultury a sportu Martiny Berdychové. Ta mimo jiné řekla: „Cením si všech dobrovolníků, kteří s dětmi a mládeží pracují, a to nejen v oblasti sportu, ale i volnočasových aktivit. Díky nim se činnost dětí rozvíjí, sportují, je vyplněn jejich volný čas a díky nim také máme živý venkov i živá města. Všem dobrovolníkům za to patří velký dík.“

Celý gymnastický oddíl se připojuje s gratulací.

(lor, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: archiv oddílu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama