Bronz z mistrovství republiky družstev pro Křepinského

5.9.2017  •  Ostatní sporty  •
čtenost 290

Trutnov - Lepší závěr sezóny si tenista Tomáš Křepinský nemohl přát. Z mistrovství republiky družstev starších žáků přivezl bronzovou medaili.

Minulý víkend proběhlo na kurtech TENIS CENTRUM CAFEX v Rakovníku Mistrovství družstev věkové kategorie straších žáků. Celkem se do něj kvalifikovalo 12 družstev. Tomáš byl hostujícím členem týmu I. ČLTK Praha.

V prvním kole čtrnáctiletý trutnovský tenista přispěl svým vítězstvím nad Kryštofem Kameníkem 6:2, 6:3 k postupu přes Severočeskou tenisovou (5:1) do semifinále, kde družstvo I. ČLTK podlehlo pozdějším mistrům z TK Sparta Praha 4:5. Tomáš nestačil na Matthewa Williama Donalda, s nímž padl dvakrát 2:6.

V boji o třetí místo pak družstvo I. ČLTK zvítězilo nad týmem TK Neridé 5:2 a vybojovalo bronzovou medaili. Tomáš tak zopakoval stejný úspěch, který s týmem I. ČLTK vybojoval před dvěma roky v kategorii mladších žáků.