reklama 

Gymnastické soustředění bylo plné zábavy

12.9.2017  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 410

Trutnov - Předposlední prázdninový týden uspořádal gymnastický oddíl Spartak Trutnov tradiční gymnastické a teamgymové soustředění v Hostinném. Akce se zúčastnilo přes šedesát členů.

Gymnastické soustředění bylo plné zábavy

Trénink probíhal po celý den, cvičilo se na akrobacii, airtracku (pružný nafukovací pás), přeskoku, kladině, hrazdě, kruzích, koni na šíř, nechyběl ani balet, pohybová skladba, strečink, posilování, atletika, jízda na koloběžkách či bruslích.

Na večer byl pro děti vždy připraven program, při kterém se pobavily, odpočinuly a načerpaly sílu na další náročný trénink. A protože se letošní tábor nesl v duchu „Když hvězdy tančí“, nechyběla například zábavná Taneční morseovka, Country tance pod vedením zkušených lektorů či závěrečná Galašou, při níž děti předvedly ve skupinách taneční umění v baletu, free style, lambadě, rockenrolu a streetdance. Ani trenérky nezahálely a secvičily skotský taneček, za který sklidily potlesk publika.

Tajný výlet byl zaměřen na aktivní odpočinek v Holiday Parku Liščí Farma, kde si děti zahrály tenis, stolní tenis, plážový volejbal a minigolf, zaskákaly si na trampolínách a vyřádily se na prolézačkách a lanové dráze. Pěší cesta k vlaku po loukách a strništi (ne bos) s panoramaty v zádech byla dobrodružnou a jistě nezapomenutelnou.

Na soustředění samozřejmě nechyběl karneval plný nádherných vystoupení v maskách, zpívalo se u táboráku a v závěru týdne proběhl parkur - překážková dráha na čas, po jehož vyhodnocení a zhodnocení celého tábora odjeli gymnasté, gymnastky a trenéři z města obrů domů.

Nejbližší gymnastickou akcí bude oslava 50. výročí založení oddílu gymnastiky v Trutnově, která proběhne v pátek 6. října v hale ZŠ Komenského. V dopoledních hodinách budou ke zhlédnutí představení pro školky a školy, od 16 hodin je pak zvána široká veřejnost.

(bog, lor)
redakce@trutnovinky.cz
foto: archiv oddílu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama