reklama 

Velký sportovní nábor rozhýbal Trutnov

5.9.2017  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 1726

Trutnov - Nábřeží řeky Úpy okolo městských sportovišť patřilo v pondělí odpoledne akci Rozhýbejme Trutnov. První ročník společného náboru a prezentací sportovních oddílů se těšil velkému zájmu.

Velký sportovní nábor rozhýbal Trutnov

„Na našem softballovém stanovišti si děti mohou vyzkoušet odpalování, házení a takové ty základní dovednosti, které k softballu patří,“ popsala trenérka z SK Horní Staré Město Jana Klempířová, které s prezentací vedle krytého bazénu pomáhaly dívky z oddílu.

Podobně to fungovalo na všech ostatních stanovištích, kde jednotlivé sporty předváděly děti z oddílů. K vidění tak bylo spoustu trutnovských talentů. A samozřejmě spousta aktivit se také dala vyzkoušet.

 „Je to bezvadná akce, která obyvatelům ukazuje více méně veškerou sportovní nabídku ve městě. Pro rodiče to je dobrá možnost, aby dětem mohli zařídit sportování v některém z těchto klubů,“ uvedl starosta Trutnova Ivan Adamec, když se také procházel mezi stanovišti.

Jaký oddíl by si vybral? „Teď už asi žádný, protože času je hodně málo,“ usmál se, ale pak dodal, že by zabrousil asi do nějakých bojových sportů, které jsou mu nejbližší a kdysi se jim i věnoval.

Jak se Trutnov v pondělí hýbal, se můžete podívat ve fotogalerii. Více fotek poté zveřejníme ještě na našem Facebooku.

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz
foto: Miloš Šálek

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama