reklama 

Mladí Rytíři čtyřikrát zvítězili a stali se mistry své kategorie

12.6.2018  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 323

Mladí hráči Rytířů Trutnov se ve Velkém Oseku zúčastnili posledního baseballového turnaje své kategorie v Regionálním přeboru. Nutno dodat, že velmi úspěšně. Čekaly je dva duely proti domácí Barybě a choceňským Orlům. Po předchozích dvou kolech se rozhodovalo, kdo se stane letošním celkovým vítězem.

Mladí Rytíři čtyřikrát zvítězili a stali se mistry své kategorie

Ve všech čtyřech utkáních po soustředěné, aktivní a promyšlené hře Rytíři odvedli maximální výkon a zvítězili. Navzdory nepříznivému horkému počasí se hráči aktivně zasloužili o celkové prvenství v turnaji. Svými dovednostmi předčili soupeře a kolektivní hrou a usilovným nasazením vybojovali celkový triumf ve své kategorii a stali se mistry kategorie U8 v Regionu Severovýchod.

Hra fair play nebyla mladým trutnovským hráčům cizí a přes výraznější převahu odehráli čtyři krásná utkání, ve kterých se projevily jejich tréninkem získané dovednosti a zkušenosti. Vrcholem sezóny pro tuto kategorii bude účast mladých baseballistů na celostátním turnaji First Cup v Brně 22. až 24. června, kde můžete hráčům z Trutnova fandit a držet jim pěsti.

VáclavaTalábová
redakce@trutnovinky.cz
Foto: archiv Rytíři Trutnov

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama