reklama 

VIDEO: Formace The ReBels porazila mezinárodní konkurenci

10.6.2018  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 711

Velkého úspěchu dosáhla trutnovská formace The ReBels, která zvítězila na mezinárodních závodech v Praze 2018 Black cup v akrobatickém rock and rollu v konkurenci Slovenska, Polska, Maďarska, Německa, Rakouska. Svým výkonem potvrdila, že je nejlepší v České republice.

VIDEO: Formace The ReBels porazila mezinárodní konkurenci

Formace ReBelky získala druhé místo z dvanácti účastníků. Stejně jako starší kolegyně je v republice nejlepší. „Celý závod přenášela Česká televize a během června je možné vidět celý závod v několika záznamech.  Poslední akcí je Olympiáda Základních škol v Trutnově, která se uskuteční 27. září a předtím ve středu 13. června Den otevřených dveří Domova důchodců v Černém dole,“ uvedl vedoucí oddílu David Laušman.

ReBels team Trutnov, který slaví osmnácté narozeniny, nabízí velké množství ukázek a vystoupení na plesech, firemních večírcích i charitativních akcí pro Dětské domovy a Klub seniorů. Pro všechny taneční nadšence pořádá oddíl v termínech 17. až 29. srpna taneční kempy.

Od začátku září až do konce roku se konají nábory chlapců a děvčat ve věku od tří do 25 let vždy v pondělí, středu a pátek od 16 hodin v tělocvičně ZŠ Mládežnická do všech sekcí: zumba, aerobic, rock and roll, taneční páry, dívčí formace a hip hop. Více informací najdete na:  www.rebelsteamu.cz.

(hyš, tz)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: archiv
ReBels team Trutnov

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama