reklama 

Nejlepší tým v ČR? 40+ Trutnov! Šipkaři obhájili mistrovský titul

3.7.2018  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 703

Mistrovství České republiky družstev pokračovalo v Králíkách u Nového Bydžova druhým hracím víkendem. Top soutěží celého šampionátu je tradičně kategorie Elite, do které se probojovala nejlepší osmička základní části nejvyšší soutěže republiky Superligy. A mezi touto skvadrou nechyběl obhájce loňského prvenství celek 40+ Trutnov.

Nejlepší tým v ČR? 40+ Trutnov! Šipkaři obhájili mistrovský titul

Mistrovství se v této kategorii hrálo oboustranným K.O. systémem (pavoukem), tedy ze soutěže byl vyřazen tým, který prohrál ve dvou zápasech. A protože Trutnovští neprohráli ani jedno, je navýsost jasné, kdo že se to stal mistrem České republiky pro letošní rok.

Ano, jsou jimi hráči trutnovské čtyřicítky, kteří tak obhájili loňský titul. Jejich pouť za druhým zlatem odskákali postupně Fofr Duchcov 10:6, Ložisková mafie Pšov 10:5, Mustang Brno 10:5 a ve finále znovu Pšov 10:6.


Ikony mistrovského týmu Trutnova Robert Kuric a Josef Dlab jsou jeho členy již od založení (tj. od 90. let).

Staronový mistr tak protahuje šňůru medailových let na číslovku 4. V roce 2015 byl bronzový, 2016 stříbrný a poslední dva roky zlatý. Sever Královéhradeckého kraje se proto může bez ostychu chlubit tím, že má jasně nejlepší tým v zemi jménem 40+ Trutnov!

Stupně vítězů MČR družstev kategorie Elite - Superliga

1. 40+ Trutnov (sestava na MČR: Antonín Davídek, Josef Dlab, Pavel Drtil, Pavel Kadrmas, Robert Kuric, Martin Popelka, Karel Sedláček, další členové: Jiří Holík, Karel Povolný)
2. Ložisková mafie Pšov
3. Mustang bar Brno

(ovy, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: Zdeněk Špička

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama