reklama 

Spartak má teamgymové stříbro a bronz z Říčan

17.4.2018  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 445

Nádherný východ slunce pozorovala devatenáctičlenná výprava trutnovských gymnastek při cestě na teamgymové závody do Říčan.

Spartak má teamgymové stříbro a bronz z Říčan

Jako první z družstev Spartaku se pak na závodišti divákům a hlavně rozhodčím představilo družstvo mladších děvčat ve složení B. Hetešová, N. Sáblíková, A. Coblová, E. Thammová, A. Kovářová, F. Kašparová, A. Škodová a M. Rotterová. Jejich skoky na trampolíně a především přemety a rondaty na akrobacii na rozhodčí rozhodně zapůsobily. Děvčata dostala za své výkony krásné známky a při vyhlášení vítězů se radovala z nádherného druhého místa. S úsměvem na tváři a medailemi na krku si užívala krásný slunečný den, ale také nezapomněla fandit svým kamarádkám. 

Družstvo starších děvčat ve složení K. Pávová, M. Krtilová, E. Pírová, K. Petříčková, A. Hanykovicsová, C. Greenford a N. Szavová závodilo odpoledne. Děvčata zahájila své cvičení na akrobacii. Po ní následovala trampolína, na které si Trutnov za své skoky zasloužil druhou nejvyšší známku v této kategorii. A celková známka vynesla děvčata na krásné třetí místo. V současné době děvčata předvedla své maximální výkony.


(lor, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: archiv oddílu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama