reklama 

Gymnastický vánoční dvojboj uzavřel letošní soutěžní sezonu

12.12.2018  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 415

Závodnice a závodníci z Trutnova, Jaroměře, Vrchlabí, Plhova, Police a Dvora Králové nad Labem se sešli v sobotu v tělocvičnách ZŠ Komenského, kde se uskutečnil Vánoční závod v gymnastice.

Gymnastický vánoční dvojboj uzavřel letošní soutěžní sezonu

Jako každý rok i letos proběhl závod jako dvojboj jednotlivců. Dívky závodily na kladině (mladší na lavičce) a akrobacii, chlapci na prostných a kruzích.

Necelá dvacítka rozhodčích během sobotního dopoledne a částečně i odpoledne zvládla obodovat 125 závodníků, tedy 250 sestav.

Deseti soutěžícím z Trutnova se podařilo postavit „na bednu“, ale ani ostatní nemuseli být smutní, protože i na ně Mikuláš s andělem nezapomněli a odměnili je diplomem a cenou.

První příčku ve svých kategoriích obsadili Antonín David, Laura Svítková, Alžběta Coblová, Jáchym Petr a Pavlína Hellingerová, druhé místo získali Anna Kovářová a Šimon Krátký a ze třetího místa měli radost Antonín Škoda, Natálie Mládková a Adéla Valterová. „Bramboru“ si pro tentokrát odnesly Nikola Sáblíková a Klára Pávová. Cenu si odnesla i malá Ellen Sáblíková jako nejmladší soutěžící dvojboje.

Podtrženo sečteno: 125 závodících, z toho 45 trutnovských dětí, pětkrát zlato, dvakrát stříbro, třikrát bronz a žádné zranění. Uspokojivá bilance.

A nyní už gymnastky a gymnasty, stejně jako jejich trenéry, čeká pouze pár tréninků a pak pohodový vánoční čas mimo tělocvičnu.

(lor, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: archiv oddílu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama