reklama 

Špindlerovští mušketýři

1.12.2018  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 250

Malí trutnovští gymnasté Jáchym Petr, Šimon Krátký, Matyáš Burýšek, Antonín Škoda a Antonín David se poslední listopadovou sobotu zúčastnili závodu Špindlerovští mušketýři. Byla to pro ně teprve první soutěž po letních prázdninách, a tak se kluci ze Spartaku vydali vyzkoušet, v jaké kondici jsou.

Špindlerovští mušketýři

Při závodě se samozřejmě projevila nervozita, ale i ta místy pomohla vybičovat se k lepšímu výkonu, než co bylo k vidění na posledních trénincích. Někomu však tréma nohy svázala a vše se  tak úplně nepovedlo podle představ.

„Mohu ale říci, že závod dokončili všichni a celkový výkon všech našich mušketýrů byl dobrý. Kde jinde než na závodech si kluci mohou natrénovat soustředění, zvládání trémy či nadměrné motivace. Zjistili jsme své slabiny a víme, na čem můžeme do příště zapracovat,“ uvedla trenérka Ludmila Oravcová.

Trutnovští hoši vybojovali ve dvou kategoriích dvě zlaté medaile - Jáchym Pert a Antonín David. Na čtvrtém místě skončil Šimon Krátký, pátý byl Matyáš Burášek a sedmý Antonín Škoda. Medaile byly nádherné veliké a krásné jako z mistrovství světa a k tomu ještě spousta krásných cen.

 

(lor, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: archiv oddílu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama