Turnajová vítězství Denise Majery a Simony Křepinské

12.12.2018  •  Ostatní sporty  •
čtenost 231

Další vydařený víkend mají za sebou trutnovští tenisté Denis Majera (ročník 2009) a Simona Křepinská (ročník 2004).

Denis Majera dokázal po přestupu do kategorie mladšího žactva zvítězit na druhém turnaji v řadě, tentokrát v Hlinsku. Denis postupně porazil M. Záhornického (Tesla Pardubice) 6:0, 6:3, v dalším kole po velkém boji L. Kastnera (TC Chrudim) 4:6, 6:3, 10:7 v supertiebreaku třetí sady, v semifinále T. Kršku (TK Hlinsko) 6:4, 6:2 a ve finálovém utkání K. Brusenbaucha (SK Tišnov) ve dvou sadách po výsledku 6:4, 7:5.

Společně se svým deblovým partnerem F. Klímou (Tesla Pardubice) ovládli turnaj v konkurenci čtyřher, když postupně úspěšně přešli přes pár V. Tomíšku (Tenisová akademie Siesta) - T. Michka (TC Chrudim) po výsledku 6:1, 6:1, aby ve finálovém utkání zdolali dvojici M. Mazal (TK Blansko) - A. Kozel (TK Hlinsko) 7:5, 6:2.

Simona Křepinská napodobila úspěch oddílového spoluhráče a zvítězila na turnaji dorostenek, jehož pořadatelem byl tenisový oddíl TK Sokol Horní Počernice, ve dvouhře i čtyřhře. Ve dvouhrách zdolala postupně hráčky M. Jechovou (TC Realsport Nymburk) 6:0, 6:1, A. Štolfovou (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) 6:1, 6:1 a ve finálovém utkání V. Moravcovou (TK Neridé) po výsledku 2:6, 3:0 scr.

Se svojí partnerkou H. Kadlecovou (Tenisový klub Benátky nad Jizerou) porazili na cestě za turnajovým vítězstvím páry H. Grubauerovou - A. Štolfovou (obě TJ Jiskra Havlíčkův Brod) 6:4, 6:3 a E. Bláhovou (Slavoj Český Brod)- B. Lhotákovou (TJ Spoje Praha) 6:2, 6:7, 10:7 v supertiebreaku třetí sady.