reklama 

Judisté Vach a Šopinec v Banské Bystrici nestačili jen na Čechy

14.2.2018  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 349

Trutnov - Grand Prix Banská Bystrica. Mezinárodní turnaj s účastí 400 závodníků z 11 zemí se stal víkendovou zastávkou pro judisty Lokomotivy Trutnov. Na slovenskou výpravu ale z důvodu nachlazení odjeli bojovat pouze čtyři závodníci.

Judisté Vach a Šopinec v Banské Bystrici nestačili jen na Čechy

Velmi dobře obsazený turnaj (Slovensko, Česká republika, Polsko, Maďarsko, Slovinsko, Švýcarsko, Itálie, Ukrajina, Rusko, Bělorusko a Rakousko) byl pro trutnovskou čtveřici generálkou před nadcházejícím prvním kolem Českého poháru v Ostravě.

V sobotu se představili starší žáci David Šopinec, Šimon Brezáni a Michal Imerlišvili, v neděli šel na tatami dorostenec Vojtěch Vach. „Opět se s námi muselo počítat a dvakrát jsme se postavili na stupně vítězů,“ radoval se trenér Robert Gottwald.

Bronzovou medaili si odvezl domů David Šopinec po vítězství nad Slovákem Miterem a Ukrajincem Nazarem. Nepřešel pouze přes českého kolegu Šimona Roháčka z Jablonce nad Nisou.

Stříbrnou medaili získal Vojtěch Vach po vítězství nad Slováky Strmeněm a Olejárem. V českém finále pak nepřekonal Jana Vostřela z Liberce.

(rgo, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: archiv oddílu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama