reklama 

Volejbalové ligové juniorky postoupily ze základní skupiny

8.2.2018  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 450

Trutnov – Ligové hráčky, krajské juniorky i minivolejbalistky Lokomotivy Trutnov odehrály v průběhu ledna několik zápasů. Úspěchu dosáhla děvčata v první lize juniorek. Už nyní se pilně připravují na boje v nadstavbové části, do které postoupily ze třetího místa základní skupiny.

Volejbalové ligové juniorky postoupily ze základní skupiny

Tomu předcházely dva rozdílné zápasy s Orionem Praha. Doma trutnovské hráčky v prvním zápase bez problémů soupeře přejely 3:0 na sety a ve druhém v promíchané sestavě naopak podlehly 1:3. Soupeř se ujal rychle vedení, hráčky Loko dokázaly ještě srovnat na 1:1, ale pak svými častými chybami zejména na servisu nabídly soupeři šanci na vítězství a ten jí beze zbytku využil.

Trutnov pak čekala již jen ligová venkovní dohrávka základní skupiny s Turnovem, kterou holky bez problémů zvládly. Soupeř velký odpor nekladl a hráčky Loko si připsaly dvě snadná vítězství 3:0 na sety. V krajské soutěži juniorky bojovaly s týmem Třebechovic a celkem bez problémů si došly pro zisk šesti bodů za vítězství dvakrát 3:0 na sety.

Zlepšenou formu tak mohly potvrdit v dalším kole na hřišti Náchoda. To se ale bohužel nepodařilo a Trutnov bral pouze dva body za výhru v tiebreaku 3:2 v zápase prvním a bez bodů zůstal za prohru 1:3 v zápase druhém. Své „mače“ odehrály hráčky minivolejbalu. Mladé hráčky odehrály vydařené kolo, když vyhrály všechna svá čtyři utkání. Na mladých hráčkách bylo vidět, že si volejbal užívají a o to v této kategorii jde především.

Další kategorií jsou starší žákyně, které hrály svá utkání krajské soutěže ve Dvoře Králové nad Labem. Na rozdíl od svých mladších kamarádek se jim toto turnajové kolo nevydařilo vůbec a všechna svá utkání prohrála. V průběžné tabulce jim tak patří poslední místo a mají důvod k přemýšlení.

(bog)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: archiv Lokomotivy Trutnov

 

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama