reklama 

Rytíři vicemistry České slowpitchové ligy

25.9.2018  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 610

Třetí zářijový víkend se sešlo osm nejaktivnějších týmů České slowpitchové ligy (z celkových devatenácti) v Merklíně na

Rytíři vicemistry České slowpitchové ligy

Rytíři Trutnov v sobotu nastartovali cestu do finále celkovým vítězstvím ve skupině. Rozdíly ve skóre všech jejich odehraných zápasech převyšovaly deset bodů. Trutnovští svým třem soupeřům nasázeli úctyhodných 78 bodů.

V nedělním sychravém a zamračeném počasí přehráli v semifinále Oldstars Trnava a vítězstvím 13:8 si zajistili postup do finále, kde se jako tradičně setkali s největšími soupeři - Waynes Pardubice. Po strhujícím a napínavém souboji Rytíři podlehli pálkařsky zkušenějšímu týmu 7:14, a tak i v tomto kole skončili Rytíři na stříbrném místě. To také znamenalo, že v celkovém hodnocení České slowpitchové ligy 2018 si zajistili medaile a cenu za druhé místo.

V hodnocení sezony byly rozdány i individuální ceny. Nejužitečnějším hráčem byl vyhlášen trutnovský Rytíř - jeden z nejmladších účastníků Oskar „Oski“ Jüstel. Mezi nominovanými v dalších kategoriích se objevili i další hráči tohoto družstva (např. Jiří Preclík - nejlepší nadhazovač, nejužitečnější hráč, rozhodčí; Radek Janovský - nejlepší nadhazovač, Pavel Romášek - nejlepší nadhazovač, Kristýna Bajerová - nejužitečnější hráčka, Michaela Řeháková - nejužitečnější hráčka, Vendula Hanáková - nejlepší pálkařka).

Individuální ocenění 2018:
nejlepší pálkař: Jakub Procházka Waynes Pardubice)
nejlepší pálkařka: Linda Rambousková (Waynes Pardubice)
nejlepší nadhazovač: Tomáš Rambousek (Waynes Pardubice)
nejužitečnější hráčka: Helena Novotná (Rytíři Trutnov, Waynes Pardubice)
objev roku: Zuzana Kubantová (Waynes Pardubice)
nejlepší rozhodčí: Roman Mroviec (Waynes Pardubice)

Poděkování patří všem hráčům za předvedenou hru a reprezentaci Trutnova. Další velké díky patří trenérům, rodičům (babičkám) a tolerantním dětem, bez kterých by se to neobešlo.

(gh, rk, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: www.rytíři–trutnov.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama