reklama 

Eliška Hrabalová dominovala na turnaji v Hradci Králové

11.3.2019  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 316

Tenistky a tenisté Lokomotivy Trutnov nezahálejí ani v březnu. Turnajová vítězství ve dvouhře či čtyřhře slavili Eliška Hrabalová a Luca Prášek.

Eliška Hrabalová dominovala na turnaji v Hradci Králové

Denis Majera se zúčastnil silně obsazeného turnaje mladšího žactva v České Třebové. První dvě kola dvouhry zvládl na jedničku, teprve ve čtvrtfinále ztratil slibně rozehrané utkání a podlehl po velké bitvě v supertiebreaku, který se hraje místo třetí sady. Ve čtyřhře se Denis probojoval dokonce mezi poslední čtyři nejlepší páry.

Sourozenci Práškovi hájili barvy trutnovského oddílu na turnaji mladšího žactva v Poděbradech. Starší Nello sice podlehl hned v prvním utkání dvouhry, avšak ve čtyřhře se probojoval až do finále. Mladší Luca se dostal do čtvrtfinále dvouhry a ve čtyřhře došlo na vzájemný finálový zápas se svým bratrem, přičemž se prosadil mladší Luca a oslavil tak své první turnajové vítězství.

Adam Sedláček se probojoval do semifinále ve dvouhře na turnaji staršího žactva v Liberci a ve čtyřhře odsadil druhé místo. Matyáš Soumar byl ve stejné věkové kategorii ve čtvrtfinále dvouhry a zahrál si semifinále čtyřhry na turnaji v Hradci Králové. Martin Fiala se na stejném turnaji dostal do semifinále dvouhry, o celkové prvenství ve čtyřhře pak nemohl bojovat kvůli zdravotní indispozici svého deblového partnera. Petr Javůrek přivezl z turnaje ve Dvoře Králové semifinálovou účast ze dvouhry a finálovou ze čtyřhry.

Vyhrát turnaj dorostenek v Hradci Králové se podařilo Elišce Hrabalové, která si na cestě pavoukem k prvnímu místu v singlu poradila se čtyřmi soupeřkami. Ve čtyřhře vybojovala se svojí partnerkou finálovou účast.

(lda, bog)
redakce@trutnovinky.cz

foto: archiv oddílu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama