reklama 

Stolní tenisté TJ Poříčí postoupili do krajské soutěže

29.3.2019  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 744

Sezona stolního tenisu byla zakončena posledními zápasy o minulém víkendu. O naději postupu z nejvyšší okresní soutěže (Regionální přebor 1. třídy) do krajské soutěže bojovali stolní tenisté TJ Trutnov - Poříčí A.

Stolní tenisté TJ Poříčí postoupili do krajské soutěže

TJ Trutnov - Poříčí A, vítěz Regionálního přeboru 1. třídy - zleva: Jakub Benko, Josef Tuček, Marek Birke a Tomáš Břeň.

Pokud chtěli postoupit, museli porazit Velké Svatoňovice, což se podařilo výsledkem 14:4. Zároveň však poříčské béčko muselo sebrat body zatím vedoucím Bernarticím. Béčko, posílené o R. Libnara a B. Rozporku to dokázalo a lídra tabulky porazilo 10:8, čímž tak pomohlo tak áčku k postupu.

„Postoupit rozhodně chceme a jednáme o posilách pro příští sezónu. Vždy jsme hráli vyšší krajské soutěže a někteří hráči mají chuť za nás opět hrát,“ byl tak trochu tajemný předseda klubu Radek Libnar.


TJ Trutnov - Poříčí B- Libnar, Švarc, Rozporka (chybí Hladík).

Nejúspěšnějším hráčem poříčského áčka se v sezoně stal plavecký trenér Tomáš Břeň. S více než 80 % úspěšností byl pátým hráčem celé soutěže, do které zasáhlo 84 hráčů. S deblovým partnerem M. Hanákem pak nenašli přemožitele ve čtyřhře. Družstvo vhodně doplnili nadějný Jakub Benko, jehož výsledky byly příjemným překvapením, a zkušení Josef Tuček a Marek Birke.

(at, tb, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: Adam Tuček

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama