reklama 

Z remízové zápletky vyšli jako vítězové trutnovští Rytíři

14.3.2019  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 515

Čtvrtý turnaj slowpitchové Indoor ligy, který se hrál v neděli v Trutnově, by se dal nazvat remízová šaráda. Tolik vyrovnaných výsledků IL ještě nezažila. Ve skupině A musel dokonce rozhodovat los.

Z remízové zápletky vyšli jako vítězové trutnovští Rytíři

Skupina A vstoupila do dějin Indoor ligy remízami ve všech třech utkáních. (j)ELITA Trutnov měla největší počet obdržených doběhů (4) a skončila na třetím místě. Waynes Navy a Rytíři měli všechny rozhodující parametry stejné a o pořadí na prvním a druhém místě musel rozhodnout los. Ten vyhrál kapitán Rytířů Jirka Preclík nejstarší a vybral si druhé místo. Waynes Navy tak na svůj další zápas museli čekat dlouhé 2,5 hodiny. Rytíři si mezitím dali rozcvičkové čtvrtfinále s Trutnovem HSM 10:2, což bylo první vítězství toho dne jakéhokoliv trutnovského týmu.

Skupinu B se dvěma výhrami ovládli Klackaři, druhé místo patřilo bílým Waynům (1-1), bez výhry i doběhu zůstal Trutnov HSM.

Druhé semifinále rozhodl až třetí tie-break. (j)ELITA potrestala chyby Waynes White a mohla se těšit na semifinále.

V obou semifinále přehrály první dva týmy ze skupiny A (RTR, NAVY) své soupeře (KLA, JEL). Další los rozhodoval o domácím týmu pro finále a i tentokrát byl úspěšnější Jirka Preclík (RTR), který si pro finále zvolil dohrávku, kterou nakonec Rytíři ani nepotřebovali. Rytíři - Waynes Navy 2:0.

Ve vypjatém utkání o třetí místo zvítězili (j)ELITA nad Klackaři 5:3.

 

Páté místo po výhře 4:0 na Trutnovem HSM patří Waynes White.

Všechna utkání rozhodoval rozhodcovský veterán Petr Borovec. Waynes Navy si zajistili titul zimního mistra. Ve hře o celková stříbro a bronz v Indoor lize zůstávají Rytíři, Klackaři a Trutnov HSM.

(tz, rt, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: www.rytíři–trutnov.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama