Rangers dostali naloženo od Sígrs

6.6.2019  •  Ostatní sporty  •
čtenost 315

Druhou porážku ve druhém domácím zápase utrpěli Rangers. Třetiligový tým hráčů amerického fotbalu z Trutnova nestačil na brněnské Sígrs, kterým podlehl vcelku jednoznačně 13:46. Bilance jedné výhry a tří porážek zatím v soutěži řadí mančaft Jaroslava Bojarského na čtvrté místo tabulky.

Rangers v neděli nedokázali navázat na vítězný zápas s Mladou Boleslaví, kde otáčeli duel v poslední čtvrtině. Tentokrát v závěrečné desetiminutovce neměli na obrat síly a naopak moravský soupeř je dorazil.

Na úvodní touchdown soupeře ještě odpověděl Kryštof Bojarský, jenž zachytil přihrávku soupeře a skóroval po 67yardovém běhu. Následný kop proměnil Křivohlávek a Trutnov vedl 7:6. Bylo to však poprvé a naposledy v utkání.

Hostům se totiž podařilo na konci první čtvrtiny vzít si vedení zpět a ve druhé a třetí části přidali vždy po jednom touchdownu, takže na tabuli svítilo skóre 7:26. Vstup do závěrečné čtvrtiny dal domácím menší naději, kdy snížil Švarc na 13:26, jenže ani ne za minutu hosté donesli míč do end zóny popáté, pak ještě dvakrát a nebylo co řešit. Čtyři ze sedmi brněnských touchdownů zaznamenal Jiří Hrůza.

Do konce sezony Rangers odehrají ještě dva zápasy. Příští víkend v sobotu se představí na hřišti lídra tabulky u šumperských Dietos, poslední duel základní části je čeká v neděli 30. června doma proti libereckým Titánům.

1. Šumperk Dietos 4 0 0 157:24 1.000
2. Zlín Golems 3 0 0 78:26 1.000
3. Brno Sígrs 2 2 0 2 96:102 .500
4. Trutnov Rangers 1 0 3 53:121 .250
5. Mladá Boleslav Greenraiders 1 0 3 34:85 .250
6. Liberec Titans 0 0 3 27:87 .000