reklama 

ReBels team obhájil evropská prvenství

5.6.2019  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 719

Mezinárodní závody MIA festival Děti Fitness v pražské Lucerně skončily pro taneční oddíl ReBels team Trutnov velkým úspěchem. Evropské finále soutěže přineslo po roce trutnovským formacím dva tituly v kategoriích rokenrolu a zumby.

ReBels team obhájil evropská prvenství

Trutnovský klub se musel do evropského finále kvalifikovat z květnového závodu v Hradci Králové. Tam dívky i chlapci neponechali nic náhodě a formace rokenrolu, zumby a hip hopu postupovaly přímo z prvních míst.

Evropská kvalifikace probíhala od ledna do května v několika městech, do finále se vždy dostanou první tři týmy v každé kategorii v daném městě. Velké finále pak probíhalo šest dní v Lucerně za účasti Slovenska, Ruska, Polska, Rakouska atd.

ReBels team vyhrál v kategorii dětí Zumba Angels a první místo rovněž slavila juniorská rokenrolová formace ReBeLky. Na stříbrné příčce se umístily juniorky Zumba Girls a „bramborová“ pozice patřila Just Dance Kids street dance v kategorii junior Hip Hop, kde se představilo jedenáct sestav.O pár dní později trutnovský oddíl navázal na úspěchy z předchozích závodů a na prestižní soutěži ve Rtyni se stal nejúspěšnějším účastníkem, když zvítězil ve třech kategoriích.

Výsledky závodů

Rtyně 1. 6.:
kategorie volný tanec do 11 let
1. místo Zumba Angels
3. místo Zumbata
4. místo Andílci

kategorie Hip Hop do 15 let
1. místo Hip Hop Girls
2. místo Just dance Kids

kategorie volný tanec do 15 let
2. místo Zumba Girls
3. místo ReBelky
4. místo Zumba Dance

kategorie volný tanec nad 15 let
1. místo formace The ReBels

Náchod 18. 5.: 
1. místo Zumbata 
2. místo Zumba - Andílci 
3. místo Zumbátka

Hradec Králové 11. 5.: 
1. místo Zumba Angels 
2. místo Zumbata 
3. místo ZumbátkaReBels team pořádá v létě od 17. do 29. srpna taneční kemp v Bílé Třemešné, a to jak pro členy oddílu, tak nováčky i veřejnost (od 4 do 25 let). V případě zájmu více informací na www.rebelsteam.cz nebo 725 960 971.

(dla, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: archiv oddílu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama