reklama 

Triatlonisté přivezli medaili z Brna a další čtyři z Poděbrad

3.6.2019  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 413

Trutnovští triatlonisté, kteří v přípravě před sezonou absolvovali náročná soustředění, začínají sbírat krásná přední místa.

Triatlonisté přivezli medaili z Brna a další čtyři z Poděbrad

Koncem května se dorostenci Lokomotivy zúčastnili závodu Superprestige Triatlon Brno, který se skládal z 750 metrů plavání, na kole se jelo 20 kilometrů a běželo se pět kilometrů. Hezké třetí místo přivezl Kryštof Pásler, jenž trať zdolal za 1 hodinu 2 minuty a 41 vteřin.

Hned o den později odjela velká část triatlonistů na Poděbradský triatlon, kde to trutnovské výpravě cinklo celkem čtyřikrát.

Nejlepší umístění vybojovala Nicol Kirschová (ročník 2006), která po 300 metrech plavání, 6 kilometrech na kole a 1,6 kilometrech běhu dosáhla na druhé místo. Třetí příčku na stejné trati uzmul Aleš Kábrt (r. 2006) a stejná umístění na „bedně“ patřilo také Anně Petráčkové a Milanu Petráčkovi (r. 2009). Ti absolvovali trať o objemu 70 m plavání + 4 km kolo + 800 m běh.


Trutnovské triatlonisty nyní čekají závody pomalu každý víkend a jedním z vrcholů bude ten domácí – ZPA Smart Energy Triatlon Dolce, který se uskuteční ve středu 24. července. Více na www.triatlondolce.cz.

(ika, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: archiv oddílu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama