Rangers doma v sezoně nevyhráli a klesli na poslední místo

4.7.2019  •  Ostatní sporty  •
čtenost 124

S jediným vítězstvím, které vybojovali na půdě mladoboleslavských Greenraiders, odehráli letošní sezonu hráči amerického fotbalu Trutnov Rangers. V závěrečném nedělním utkání svěřenci kouče Jaroslava Bojarského podlehli doma libereckým Titánům 11:26, takže v třetiligové tabulce nakonec obsadili poslední šesté místo.

Trutnováci utrpěli před týdnem jednu ze svých nejtěžších porážek v historii, kdy je v Šumperku tamní Dietos převálcovali 56:0. Liberečtí Titáni pro ně měli být hratelnější soupeř, což se potvrdilo, ale přesto i Severočeši se ukázali nad jejich síly.

První polovina zápasu nabídla vyrovnaný duel, v němž dominovaly obrany, čemuž odpovídalo skóre. Hosté vedli 3:0. Na začátku třetí čtvrtiny Jakub Křivohlávek vyrovnal na 3:3, ovšem poté hosté znovu odskočili na 3:12. Trutnovským hráčům vyšel parádně vstup do poslední čtvrtiny. Po safety a touchdownu Kryštofa Bojarského, kterému 50 yardový pas adresoval Matyk, snížili na 11:12.

Jenže obrat se nekonal. O chvíli později domácí obraně utekl Vašák, který pak přihrál na další „šestku“ Karáskovi a Rangers prohráli 11:26. Pro liberecké Titány to bylo první vítězství v sezoně.

1. Zlín Golems 6 0 0 183:38 1.000
2. Šumperk Dietos 5 0 1 201:64 .833
3. Brno Sígrs 2 3 0 3 124:155 .500
4. Mladá Boleslav Greenraiders 2 0 4 74:113 .333
5. Liberec Titans 1 0 5 56:150 .167
6. Trutnov Rangers 1 0 5 64:182 .167