reklama 

Florbaloví elévové FBC Trutnov zakončili sezonu

30.4.2019  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 233

Turnajem v Jičíně zakončili florbaloví elévové FBC Trutnov letošní sezonu. Do zápasů se zapojili skoro všichni hráči této kategorie a vedli si opravdu velmi dobře. Soupeři jim byli hráči Jičína, Jaroměře a Sionu - Nové generace z Hradce Králové.

Florbaloví elévové FBC Trutnov zakončili sezonu

Prvním soupeřem byl Jičín, který Trutnováci přehráli celkovým skóre 20:12 (2 výhry, 1 remíza, 1 prohra).

Ve druhém utkání s Jaroměří nebylo o vítězi pochyb. Oba trutnovské týmy hrály skvěle a skóre 38:5 (4 výhry) slibovalo pohodu do posledního zápasu se Sionem.

Také v tomto multiutkání Trutnov svého soupeře předčil 34:17 (3 výhry, 1 prohra), i když poslední zápas se jednomu týmu nepovedl.

„Přesto se nám turnaj povedl jak po stránce hráčské, tak po stránce doprovodné. Všichni hráči odvedli velmi dobrý výkon a až na výpadek v posledním zápase byl vidět opravdu kvalitní florbal,“ komentovali turnaj trenéři Marek Těšina, Petr Hynek, Roman Pačes a Lukáš Filípek.

Po turnaji obdrželi všichni hráči kromě poháru i trutnovské medaile. Nyní v oddíle budou pokračovat tréninky až do konce května, kdy se uskuteční tradiční klání s rodiči, kterým patří velký dík za to, že po celou sezonu zajišťovali dopravu na turnaje.

CHCE VAŠE DÍTĚ VYZKOUŠET FLORBAL?

Pokud máte doma chlapce nebo dívku ročníku 2009 a mladší, kteří by si chtěli zkusit tento sport, přijďte se kteroukoliv středu od 17 do 18.30 či pátek od 17 do 18 hodin podívat do tělocvičny ZŠ Mládežnická, kde vaše dítě rádi uvítají do řad florbalového týmu FBC Trutnov.

(rkl, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: fbc-trutnov.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama