reklama 

Třináctihodinový survival vydá mistry v outdoorové všestrannosti

15.5.2019  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 722

Světla tří set čelovek se rozkmitají do tmy v rytmu běhu do vrchu ve tři hodiny ráno v sobotu 25. května, kdy z kempu Svatá Kateřina v Chotěvicích odstartuje Hannah EPO Survival 2019, přírodní víceboj dvojic. Běh do vrchu je první a jediná povinná disciplína, zbytek aktivit třináctihodinového závodu si vybírají sami závodníci.

Třináctihodinový survival vydá mistry v outdoorové všestrannosti

Orientační běh, skalní lezení, kolečkové brusle, letní biatlon, slaňování, trekking, Bolskros, horská kola. Všechny tyto a další aktivity jsou převáděny na body. To znamená, že každý tým volí svoji taktiku i pořadí absolvovaných stanovišť. Závod se tak stává stejně náročným pro sportovce všech úrovní. Pevným základem je turistická mapa se zakreslenými kontrolami. Vše ostatní je na týmech samotných.

Osmý ročník Hannah EPO Survivalu se posunul zatím nejdále od Prahy. Závodníci prozkoumají krkonošské podhůří, ale podívají se třeba i do Janských Lázní nebo na oblast pevností u Prkenného dolu u Žacléře. Středobodem závodu se stane Trutnov. Různé disciplíny pořadatelé vymýšlejí na Paradráze, na in-linech se bude závodit na Housce, lezecká část se uskuteční na Čížkáčích, bikeři vyrazí na Trutnov Trails…

Hannah EPO Survival si vybudoval renomé pečlivě připraveného závodu s jasným značením kontrol, pestrým výběrem disciplín a přátelskou atmosférou. Stal se největším závodem tohoto typu u nás a pyšní se titulem Mistrovství České republiky v přírodním víceboji dvojic. Přihlaste svou dvojici a zjistěte, co všechno stihnete za 13 hodin. Zaregistrujte se co nejdříve, startovní listina s kapacitou 150 míst bývá naplněná.

Informace dohledáte na www.eposurvival.cz a www.facebook.com/EPOSurvival nebo na e-mailu info@eposurvival.cz.

(ppa, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: EPO Survival/Andrea Nogová

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama