reklama 

Jeden rok. Moderní gymnastky Spartaku slavily první výročí

13.11.2019  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 776

Oddíl moderní gymnastiky Spartaku Trutnov oslavil 5. listopadu první rok od svého založení. Tento jemný, elegantní a krásný sport sice ještě není v naší republice tak oblíbený a milovaný jako ve světě, ale jeho popularita rok od roku roste. A teď i v Trutnově.

Jeden rok. Moderní gymnastky Spartaku slavily první výročí

„Oslava našeho prvního roku skvělá. Měli jsme otevřený trénink, kde se do cvičení mohli zapojit také rodiče a zažít tak na sobě, jak těžký a disciplinovaný sport moderní gymnastika je. Chci jim moc poděkovat za důvěru, pomoc a podporu,“ uvedla předsedkyně oddílu a trenérka Kristina Fedulova. „Máme dobrou skupinu přípravky,“ dodala.

Její svěřenkyně jsou rozdělené podle věku na starší dívky (ročníky 2011 - 2013), které už sestavy cvičí samostatně, a mladší dívky (ročníky 2014 - 2016), jež vytvářejí společnou sestavu.

„Je skvělé, že už nás znají a zvou i na akce ve městě, kde malé gymnastky mají možnost vystoupit na veřejnosti. To je neocenitelná zkušenost a příjemná vzpomínka na celý život,“ řekla Kristina Fedulova.

Moderní gymnastika je sport, který kombinuje prvky baletu, gymnastiky, divadelního tance a akrobacie, a to jak s náčiním, tak bez něj. Pokud máte zájem, aby se vaše dcera naučila základům, pohybové kultury, obratnosti, rytmickému cítění a fyzické zdatnosti, zapište jí do přípravky oddílu Spartaku. Nábor děvčat ve věku od 3 let probíhá celoročně. Více informací poskytne předsedkyně oddílu na tel. 773 519 730 nebo fedulova@post.cz.

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz
foto: archiv oddílu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama