reklama 

Úspěšné tažení trutnovských siláků sezonou 2018

5.2.2019  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 559

Federace českého silového trojboje každý rok hodnotí své závodníky v soutěži nazvané Powerlifting Grand Prix. Výsledky všech členů na vybraných soutěžích jsou sledovány a následně zpracovány. Podle předem stanoveného postupu je pak vyhodnoceno pořadí všech závodníků pro všechny disciplíny bez rozdílu vah a věku.

Úspěšné tažení trutnovských siláků sezonou 2018

Pro rok 2018 bylo do tohoto seriálu událostí zařazeno šest soutěží.  V konečném hodnocení se umístili na medailových pozicích i členové oddílu Spartak Powerlifting Trutnov.

V kategorii EQUIP (s vybavením) obsadil Libor Hurdálek druhé místo. Na třetí pozici se umístil Jan Kasper.  Čtvrté místo pak obsadil Jaroslav Tomanec.


Libor Hurdálek.


Jan Kasper.


Jaroslav Tomanec.

V kategorii RAW (bez vybavení) se na druhé příčce umístil Kamil Tůma, který bude od roku 2019 rovněž závodit pod barvami Powerlifitng Trutnov.


Kamil Tůma.

Trutnováci tak své sportovní výsledky z roku 2018 zhodnotili i v dlouhodobém sledování výkonů.

Na nejbližší akci pak powerliftery Spartaku můžete vidět na mezinárodním mistrovství republiky v silovém trojboji a dřepu, které proběhne 22. - 24. března 2019 ve velkém zasedacím sále Městského úřadu v Trutnově. Představí se zde nejen dlouhodobé opory trutnovského klubu, ale i řada nováčků, kteří teprve vstupují na mezinárodní silová pódia.

(lhu, bog)
redakce@trutnovinky.cz

foto: archiv oddílu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama