Sobota

15. června 2024

Nyní

10°

Zítra

13°

Svátek má

Úspěšný vstup tenistů do halové sezony

14. 1. 2020

page.Name
Trutnovští tenisté promluvili výrazným způsobem do výsledkových listin zimních halových turnajů pořádaných Českým tenisovým svazem.

Hubert Sajdak (ročník 2002) se probojoval do čtvrtfinále dvouhry a semifinále čtyřhry na turnaji dorostenců v Hradci Králové.

Tomáš Křepinský (2003) zaznamenal výborného výsledku ve dvouhře dorostenců v Hradci Králové, když nestačil až na svého finálového soupeře.

Simona Křepinská (2004) se podívala do semifinále dvouhry žen ve Vysočanech. K dalším jejím úspěchům patří vítězství ze dvouhry dorostenek v Praze na Cibulce a finále v Hradci Králové, kde se jí dařilo i v kategorii čtyřher, když obsadila druhé a třetí místo.

Aneta Martincová (2005) se dostala do čtvrtfinále dvouhry dorostenek v Bohnicích.

Martin Fiala (2006) byl mezi osmi nejlepšími hráči ve dvouhře a zvítězil ve čtyřhře na turnaji staršího žactva v Říčanech. V kategorii čtyřher dorostenců zvítězil ve Vysočanech, byl ve finále ve Vysokém Mýtě a v semifinále v Hradci Králové.

Matyáš Soumar (2006) zaznamenal semifinále ve dvouhře a finále ve čtyřhře starších žáků ve Vysokém Mýtě a další finále ve čtyřhře na turnaji staršího žactva v Hradci Králové.

Adam Sedláček (2006) vybojoval semifinále dvouhry a finále čtyřhry starších žáků ve Vysokém Mýtě a následně zopakoval ten samý výsledek při turnaji v Hradci Králové.

Petr Javůrek (2006) vybojoval semifinále dvouhry staršího žactva v Hradci Králové a finále dvouhry ve Dvoře Králové.

Miroslav Podrábský (ročník 2007) se probojoval čtyřikrát do semifinále dvouhry staršího žactva v Poděbradech, Pardubicích, Hradci a Dvoře Králové. Kromě toho byl ještě ve čtvrtfinále dvouhry v Hradci Králové.

Nello Prášek (ročník 2007) dosáhl na semifinále ve čtyřhře staršího žactva v Poděbradech.

Ondřej Martinec (ročník 2007) se probojoval na turnajích v Hradci Králové dvakrát do finále a jednou do semifinále čtyřher staršího žactva.

Luca Prášek (ročník 2008) obsadil na domácím turnaji mladšího žactva druhé místo ve dvouhře. Ve čtyřhře byl na stejném podniku dokonce ještě úspěšnější a získal cenné vítězství. Na halovém oblastním přeboru Východočeského kraje mladšího žactva byl mezi posledními osmi nejlepšími páry ve čtyřhře. Dále se probojoval do čtvrtfinále dvouhry a semifinále čtyřhry staršího žactva ve Dvoře Králové.

Denis Majera (ročník 2009) se probojoval do čtvrtfinále čtyřhry na béčku mladšího žactva v Liberci, dále pak do čtvrtfinále dvouhry a finále čtyřhry na béčku mladšího žactva ve Znojmě. Z Hradce Králové přivezl jedno první a druhé místo ze dvouhry a dvě první místa ze čtyřhry. Denis se také stal přeborníkem kraje mladšího žactva ve čtyřhře. V kategorii staršího žactva zaznamenal jednu čtvrtfinálovou účast ve dvouhře a semifinálovou ve čtyřhře na turnaji v Hradci Králové.

Tadeáš Klacek (ročník 2009) dokazuje svými výsledky neustále stoupající výkonnost. Po finálové účasti ve dvouhře a vítězství ve čtyřhře mladšího žactva v České Třebové zopakoval ten samý kousek na domácím halovém turnaji v Trutnově, avšak v opačném pořadí. V Hradci Králové obsadil třetí místo ve dvouhře a druhé místo ve čtyřhře mladšího žactva. Ve stejné věkové kategorii se probojoval do čtvrtfinále čtyřhry na halových oblastních přeborech Východočeského kraje.

Jakub Havelka (ročník 2009) došel při své premiéře na turnajích kategorie mladšího žactva do semifinále dvouhry a finále čtyřhry na domácím turnaji v Trutnově.

(lda, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: archiv oddílu