Středa

29. června 2022

Nyní

17°

Zítra

18°

Svátek má

Pohyb a zábava jsou motorem Kasper Trutnovských kempů

27. 4. 2021

page.Name
Letní kempy, které jsou zaměřeny na všeobecnou sportovní přípravu a hodí se na prázdniny jako doplňková aktivita pro všechny zájemce, kteří mají rádi pohyb a zábavu. To jsou Kasper Trutnovské kempy. Devátý ročník letního sportovního tábora se uskuteční ve dvou po sobě jdoucích turnusech od 18. do 31. července.

Na letošní rok trenéři Kasper – Swix Teamu připravili několik novinek a zájemci se již nyní mohou seznámit s rámcovým plánem, který je zveřejněn na www.kasperswixteam.cz, kde je i možnost online přihlášení.

Termíny kempů:

1. turnus 18. - 25. 7.
(ročník 2004 - 2009)

2. turnus 25. - 31. 7.
(ročník 2009 - 2014)

Oba turnusy jsou plánované s možností výběru formy s ubytováním nebo příměstské.

Děti si vyzkouší různé sportovní aktivity, tradiční a netradiční hry a soutěže s akcentem na týmovou spolupráci. „Na prvním turnusu navíc plánujeme výlet s přespáním a noční hrou,“ prozrazuje hlavní pořadatel a trenér Jakub Opočenský.

 

Sportovní zázemí účastníkům kempu stejně jako v předchozích letech poskytne ZŠ Komenského a k dalším aktivitám budou využívat zejména trutnovský lesopark se zázemím na Paradráze či další četná sportoviště v Trutnově a jeho okolí.

„Nikdo ze zájemců o kemp se nemusí obávat nepřiměřených nároků. Děti jsou rozděleni do třech skupin dle věku a výkonnosti a po celou dobu je k dispozici početný tým zkušených trenérů,“ tvrdí Jakub Opočenský.

V průběhu kempu se děti mohou těšit na pestrý doprovodný program včetně besedy s úspěšnými sportovci.

(bog, tz-jop)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: a video: Creative mates