Středa

29. června 2022

Nyní

23°

Zítra

24°

Svátek má

Kasper – Swix Team pořádá seminář o potenciálu těla i kurz na „kolcích“

5. 10. 2021

page.Name
Zajímáte se o sport a zdravý životní styl? Je vaše odpověď ano? Tak to byste si neměli nechat ujít další z řady seminářů, které v našem městě připravuje Kasper – Swix Teamu. Trutnovský klub už tento pátek od 16 hodin v prostorách Střediska volného času uspořádá sérii přednášek pod názvem Tělo a jeho potenciál.

Seminář je určen pro sportovce, trenéry, rodiče a mládež. „Na letošní třetí ročník jsme pozvali odborníky ze třech oblastí a přednášky se boudou týkat sportovního tréninku, výživy a analýzy sportovního výkonu a stavu organismu obecně,“ prozrazuje trenér Jakub Opočenský.

Do Trutnova přijede přednášet Petr Novák (Využití biochemické laboratoře v tréninku), Aleš Máslo (Nejezte proti přírodě, zvyšujte svoji výkonnost v duchu zákonů fyziologie) a Jaroslav Blažek (Souhra fyzioterapie a fyziologie na zvyšování výkonnosti).

Pokud sportujete, zajímáte se o životosprávu anebo si jen rádi poslechnete informace se sportovní tématikou, neváhejte a přihlaste na seminář ZDE.

A pokud ještě nemáte plány hned na druhý den – na sobotu, tak se zároveň můžete přihlásit na kurz na kolečkových lyžích.

„Jedná se o tři hodiny trvající intenzivní kurz s krátkou teoretickou průpravou, nácvikem techniky, trénováním rovnováhy a video-analýzou,“ popisuje Jakub Opočenský.

Výhledově se také můžete těšit na 13. listopadu, kdy se uskuteční praktický workshop o přípravě a mazání běžeckých lyží.

V případě dotazů pište na e-mail info@kasperswixteam.cz nebo volejte na telefon 721 086 533.

(bog, tz-jop)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: Miloš Šálek