Čtvrtek

18. srpna 2022

Nyní

24°

Zítra

24°

Svátek má

Devítku si odškrtli. Za rok to musí být špica, řekl zakladatel Kasper kempů

2. 8. 2021

Devítku si odškrtli. Za rok to musí být špica, řekl zakladatel Kasper kempů 44 snímků
Devětatřicet dětí, z nichž ti nejmladší půjdou v záři do školy, si minulý týden v Trutnově užívalo na druhém turnusu letošních Kasper Trutnovských kempů. Stejně jako starší účastníci prvního kempu měli o sport a zábavu postaráno díky vynalézavosti trenérů Kasper-Swix Teamu. Ti zpestřují dětem prázdniny již devět let.

„S těmi menšími dětmi jsme se pohybovali mnohem víc tady, hlavně v areálu ZŠ Komenského, na Para a koupališti,“ prozradil k náplni kempu hlavní vedoucí Jakub Opočenský a doplnil, že druhý turnus je více zaměřený na soutěže a hry, čemuž odpovídal program. „S ubytovanými dětmi na penzionu jsme jednou přespali pod širákem u Housky,“ dodal trenér, který bude mít na příští rok se svým týmem velký úkol.

Připravit jubilejní desátý ročník kempů.

„Zatím nemáme konkrétní návrh, ale první myšlenka je mezinárodní a s aktivitami, co byly nejlépe hodnocené, nebo se nám nejvíce líbily v průběhu těch devíti let,“ řekl Jakub. Zároveň však trenéři KST budou hledat i něco, co ještě nevyzkoušeli, aby opět dětem připravili originální týden, na který budou vzpomínat. „Musí to být prostě špica,“ prohlásil zakladatel kempů, kde je smích a radost na prvním místě.

KASPER TRUTNOVSKÝ KEMP 2021 / 2. Turnus from Creative mates. on Vimeo.

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz
Foto a video: @creativemates