Středa

30. listopadu 2022

Nyní

-1°

Zítra

-1°

Svátek má

Blíží se jubilejní ročník Kasper Trutnovských kempů

14. 6. 2022

page.Name
Kasper Trutnovské kempy slaví deset let. Letní sportovní tábor se opět uskuteční ve dvou po sobě jdoucích turnusech od 17. do 30. července. Přihlásit své dítě můžete ještě do 20. června.

„Na letošní jubilejní ročník se všichni moc těšíme. Organizační tým bude mít pouze kosmetické změny, ale doufáme, že aspoň na krátkou návštěvu dorazí všichni trenéři, kteří byli u prvního ročníku,“ hlásí hlavní pořadatel a trenér Jakub Opočenský.

Posilou do trenérského týmu bude z Norska Kasper Engeset, který dorazí na první turnus a bude mít na starost nejstarší skupinu.

„Z hlediska programu plánujeme zopakovat oblíbené aktivity předešlých ročníků, ale zároveň chystáme několik novinek. Zároveň se nám podařilo vyjednat opravdu zajímavé hosty, kteří dorazí s dětmi potrénovat či se zúčastnit diskuse s účastníky,“ prozrazuje Jakub Opočenský.

 

Kempy jsou zaměřeny na všeobecnou sportovní přípravu a hodí se na letní prázdniny jako doplňková aktivita pro všechny zájemce, kteří mají rádi pohyb. Účastníci si vyzkouší různé sportovní aktivity, tradiční a netradiční hry a soutěže s akcentem na týmovou spolupráci.

„Po loňském úspěšném jednodenním přespáním mimo pension bychom rádi absolvovali tuto aktivitu i s příměstskými dětmi na obou turnusech. Letos se chystáme vyzkoušet v plné míře paddleboardy a zároveň plánujeme alternativní orientační běh Trutnovem. Pro ubytované nebude chybět ani ranní rozcvička v Úpě,“ odkrývá něco málo z programu zakladatel kempu.

termíny:

1. turnus 17. - 24. 7. (roč. 2004-2009)

2. turnus 24. - 30. 7. (roč. 2010-2015)

Na oba turnusy je možné se přihlásit do 20. 6. Klikněte ZDE .

Sportovní útočiště stejně jako v předchozích letech poskytne ZŠ Komenského ak dalším aktivitám pak účastníků kempu využijí zejména trutnovský lesopark se zázemím na Paradráze či další četná sportoviště v Trutnově a jeho okolí. Nikdo ze zájemců o kemp se nemusí obávat náročnosti. Děti jsou rozděleni do tří skupin dle věku a výkonnosti a po celou dobu je k dispozici početný tým zkušených trenérů.

(bažina, tz-jop)
redakce@trutnovinky.cz
Foto a video:
Creative mates