Úterý

7. února 2023

Nyní

-12°

Zítra

-10°

Svátek má

ReBels team Trutnov stříbrný v mezinárodním finále

1. 6. 2022

page.Name
Taneční oddíl ReBels team Trutnov s formací Hip Hop – street dance – Greengels vybojoval v sobotu skvělé druhé místo na mezinárodních závodech v pražské Lucerně.

Formace Greengels absolvovala několik semifinálových soutěží (Benátky na Jizerou a Chrudim), aby se na finálový závod v Praze kvalifikovala. Na úspěchu se podílela Sandra Faltová, Eliška Šťastná, Ilona Hellingerová, Natálie Fraňková, Lea Lešáková, Natálie Anna Racková, Elizaveta Stadnyk, Pavla Stierandová pod vedením Karolíny Švestkové, Ilony Hellingerové a Davida Laušmana. 

Do závodního maratonu se taneční oddíl ReBels vrátilpo dlouhé covidové pauze a každým takovým výsledkem chce novým zájemcům o tancování ukázat, že návrat ke sportu má stále svoji cenu a hodnotu.

„Chtěli bychom také pozvat všechny děti na nábory, které budou probíhat od září do konce roku, každé pondělí a středu od 16 hodin. Nabíráme děti od 3 po mládež do 20 let, a to do všech sekcí zumby - disco, aerobic - zumba, hip hop - street dance,“ uvedl vedoucí oddílu David Laušman.

Více informací na získáte školních stránkách ZŠ Mládežnická www.zsmltu.cz, www.rebelsteamtrutnov.eu a na mobilu 725 960 971.

(bog, tz-dla)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: archiv oddílu