Neděle

27. listopadu 2022

Nyní

Zítra

Svátek má

Hostinné 2022 aneb Cesta kolem světa za osm dní

7. 9. 2022

page.Name
Gymnastky Spartaku Trutnov mají za sebou srpnové osmidenní soustředění, které bylo pro tento rok laděné nejen sportovně, ale i zeměpisně.

Šest tréninkových jednotek denně bylo věnováno jednotlivým gymnastickým nářadím, večery pak patřily zábavě. Družstva hrála hry dle světadílů, nechyběl ani galavečer napříč světadíly, proběhl táborák, kino, chodilo se na koupaliště, tančilo se, soutěžilo v Riskuj. Skákalo se na airtracku, děvčata předváděla, co nového se naučila… Stezka odvahy odhalila, že i strach lze překonat. To se bude při dvojném saltu hodit.

Nejen děti, ale i trenérské vedení si užilo spoustu zábavy, smíchu a napětí a díky kamarádskému prostředí nebyl pocit namožených svalů a únavy tak intenzivní.

Poděkování patří usměvavým, sportovně založeným dětem, všem pohodovým trenérům, kteří se celý týden gymnastkám věnovali. Také rodičům za trpělivost a pomoc při nakládání a skládání nářadí. Vyseknout poklonu je potřeba sponzorovi za dopravu. A v neposlední řadě gymnáziu v Hostinném za perfektní azyl.

(bog, tz-lor)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: archiv oddílu