12°

14°

Poctivá práce vynesla plavce Loko na stupně vítězů v Pardubicích

14. 3. 2022

V pardubickém bazénu se v sobotu uskutečnily mezikrajské přebory Královéhradeckého a Pardubického kraje v dlouhých tratích (800 a 1500 metrů kraul). Plavci TJ Loko UP Group získali 13 medailí. Nejúspěšnějším plavce byl dvakrát zlatý Matěj Havlík.

„Závody přinesly odpověď na poctivou práci našich plavců v posledních měsících, kdy zaznamenali velká zlepšení a mají tak dobré vyhlídky k blížícím se vrcholným soutěžím,“ uvedl trenér Tomáš Břeň.

Nejvyšší stupně vítězů obsadili Matěj Havlík (2x), Tereza Umlaufová, Martina Šlechtová a Jakub Pásler. Stříbro si pověsili na krk Adéla Mačková, Tereza Umlaufová, Terezie Bischofová, Lukáš Netík a Šimon Hofman. Bronz vybojovali Eliška Voborníková, Štěpán Černý a Adéla Mačková.