reklama 

Prvními místy se chlubí trutnovští běžkaři, kterým se dařilo ve Vysokém

10.9.2014  •  Zimní sporty  • 
čtenost 471

Trutnov - Sérii tradičních podzimních přespolních běhů odstartovaly víkendové závody ve Vysokém nad Jizerou, kde se uskutečnil již 45. ročník přespolního běhu Okolo Petruškových vrchů. Zúčastnili se ho i trutnovští lyžaři z běžkařského oddílu Olfin Car Vella Trutnov, pro něž jsou přespolní běhy přípravou na zimní sezonu.

Prvními místy se chlubí trutnovští běžkaři, kterým se dařilo ve Vysokém

Mezi nejmenšími sportovci trutnovský oddíl skvěle reprezentovaly sestry Bímanovy, kdy Eliška zvítězila na trati dlouhé 800 metrů a Aneta pak mezi minižákyněmi obsadila druhé místo. Pátým místem se může pochlubit i Oliver Götz v kategorii minižáci. Nejvýše na bedně stála také Jana Leblochová, která trať dlouhou jeden kilometr zvládla nejlépe.

S výkony svých svěřenců může být spokojený i trenér Vladimír Šlofar. Tereza Jakoubková doběhla třetí, Jan Lebloch čtvrtý, trať o délce 4,5 kilometrů nejlépe sedla Adamu Götzovi a druhé místo obsadil Vladimír Šlofar mladší.

Své zastoupení měl Olfin Car Vella i mezi ženami a muži. K radosti přítomných sportovců a fanoušků dorazila na závody překvapivě Eva Vrabcová Nývltová, která suverénně zvítězila ve své kategorii. Dařilo se rovněž Ondřeji Horynovi, který rovněž zvítězil, Martin Švarc obsadil třetí příčku a Jan Hruška páté místo.

(bog, abi)
michal@trutnovinky.cz
twitter: michal.bogan
foto: Andrea Bímanová

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama