reklama 

Krkonošský pohár nejlépe zahájil 1.KCK Trutnov 5

22.11.2018  •  Zimní sporty  • 
čtenost 222

Úvodním hracím dnem byl v sobotu rozehrán letošní Krkonošský curlingový pohár. Vítězem se stal domácí tým 1.KCK Trutnov 5 se skipem Jiří Reslem, který vyhrál všechny tři naplánované zápasy.

Krkonošský pohár nejlépe zahájil 1.KCK Trutnov 5

Trutnovský tým porazil i obhájce loňského prvenství CC Riper. Ten ve vyrovnaném utkání srovnával v předposledním endu jedním uhraným bodem proti výhodě posledního kamene soupeře na 4:4, následně v posledním endu již výhodu posledního kamene domácí skip naplno využil a nadělil se svým týmem riskujícímu soupeři dokonce čtyřku.

1.KCK Trutnov 5 je v průběžném pořadí bezpečně na prvním místě, ale rozhodnuto ještě zdaleka není. Další papíroví adepti na triumf, CC Riper a CC Jičín 1, odehráli také vyrovnaný vzájemný zápas a do bojů o celkové prvenství ještě určitě významně promluví. Podmínky pro hru byly v rámci možností kvalitní, počasí v sobotu přálo.

Další hrací den je naplánován na sobotu 2. února, kdy bude zajímavý určitě ranní zápas (od 7.30 hodin) 1.KCK Tu 5 proti CC Jičín 1 a následně v 11:20 odveta 1.KCK Trutnov 5 proti CC Riper.

Průběžné pořadí:
1. 1. KCK Trutnov 5 6 bodů
2. CC Loupežníci Jičín 1 2 body
3. CC Riper 2 body
4. 1. KCK Trutnov 4 2 body
5. CC Loupežníci Jičín 2 0 bodů

(jlu, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: Jan Bartoš

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama