reklama 

Domácí curleři z 1.KCK 5 jsou výhru od prvenství v poháru

7.3.2019  •  Zimní sporty  • 
čtenost 145

Krkonošský curlingový pohár má za sebou třetí hrací den. Vysoké teploty v kombinaci s deštěm sice v neděli hrozily tím, že bude pršet i v hale, ale počasí se brzy umoudřilo a ledová plocha se držela po celou dobru ve výborné kondici.

Domácí curleři z 1.KCK 5 jsou výhru od prvenství v poháru

Dobré podmínky nejvíce využila družstva 1.KCK Trutnov 5 a CC Riper, oba týmy všechny své zápasy vyhrály. Tým CC Riper už odehrála všech svých osm zápasů v soutěži a na skóre se v průběžném pořadí dostal na první místo. Druhý tým v pořadí 1.KCK 5 má však ještě jeden zápas k dobru a je velký předpoklad, že s posledním celkem soutěže CC Jičín 2 nezaváhá a ziskem bodů vyhraje i pohár.

Jinak vše další je rozhodnuto. Tým CC Jičín 1 se špatným výkonem vyřadil ze souboje o vítězství v turnaji, a i když má také jeden zápas k dobru lépe než třetí už nemůže být.

Poslední hrací den je naplánován na pátek 22. března od 17 do 19 hodin. Ten večer ale curling na zimním stadionu v Trutnově nekončí, jelikož celý víkend tam pak bude probíhat již 22. ročník Velké ceny Trutnova v curlingu.

Průběžné pořadí:
1. CC Riper 12 bodů
2. 1.KCK Trutnov 5 12 bodů
3. CC Loupežníci Jičín 1 8 bodů
4. 1.KCK Trutnov 4 4 body
5. CC Loupežníci Jičín 2 0 bodů

(jlu, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: Jan Bartoš

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama