Sobota

23. října 2021

Nyní

Zítra

Svátek má

Ivan Adamec: do Senátu volím Kláru Sovovou!

1. 10. 2020 Komerční sdělení

page.Name
Říká se, že muž by měl zasadit strom, postavit dům a zplodit syna. O ženách se v tomto ohledu mlčí, ale ony zvládnou nejenom zasadit stromy, postavit domy, přivést na svět a vychovat syny, ale dokáží věci měnit. Klára Sovová, se stala zkušenou advokátkou, matkou syna a postavila zpět na nohy Luční Boudu. Cestou se potýkala s problémy svých klientů, jako podnikatelka s byrokracií a nesmyslnými zákony, a dnes se rozhodla, že to chce změnit nejen pro sebe, ale pro všechny.

Přirostl jí k srdcí náš region, a proto přijala jako členka ODS kandidaturu do Senátu PČR za volební obvod Trutnovsko. A že tom myslí vážně, prokázala nejen v rámci vlny covid-19, kdy se sama potýkala s důsledky plošných opatření, musela zavřít provoz Luční boudy, a snažila se nejenom zabezpečit práci pro své zaměstnance, ale pomohla i těm, kteří byli v první linii nebo touto situací izolováni.

Neseděla s rukama v klíně, založila iniciativu #kdomuzepomuze, oslovila i další partnery a rozvážela balíčky s energií, a to nejen vitamínovou, ale i tou duševní.

Nepřestala ani po návratu k běžnému režimu, otevřela v Trutnově bezplatnou právní poradnu a každé pondělí se v ní snaží pomoci těm, kteří se potýkají s nějakým problémem. Nepochybuji o tom, že pro Trutnovsko bude Klára Sovová tím pravým zástupcem v Senátu PČR k prosazování potřeb nás všech, kteří tu žijeme. Držme jí palce a podpořme ji 2. a 3. října svým hlasem!

Ivan Adamec
starosta Trutnova